www.przetrwamy.pl
Waluta:
calvin klein koszulka damska,koszulka calvin klein ,japonki calvin klein,sneakersy calvin klein jeans ,jeansy slim fit
<
Str. główna ::  Polityka prywatnosci

Polityka prywatnosci


Dziękujemy za dostęp do naszej strony internetowej ("Witryna"). Szanujemy Twoją prywatność i chcemy chronić Twoje dane osobowe. Aby dowiedzieć się więcej, przeczytaj naszą Politykę prywatności.

Niniejsza informacja na temat ochrony prywatności wyjaśnia, w jaki sposób zbieramy, używamy i (pod pewnymi warunkami) ujawniamy Twoje dane osobowe. Niniejsza informacja na temat ochrony prywatności wyjaśnia również, jakie kroki podjęliśmy, aby zabezpieczyć twoje dane osobowe. Na koniec niniejsza informacja na temat ochrony prywatności objaśnia dostępne opcje dotyczące gromadzenia, wykorzystywania i ujawniania danych osobowych. Odwiedzając naszą Stronę, akceptujesz praktyki opisane w tym Powiadomieniu.

Niniejsza informacja dotycząca prywatności dotyczy tylko tej witryny. Niniejsza polityka prywatności nie musi odnosić się do naszego zbierania danych osobowych w trybie offline. Szczegółowe informacje znajdują się poniżej. Nie ponosimy odpowiedzialności za treści lub praktyki dotyczące prywatności na stronach innych niż XXX, do których ta Witryna linki lub linki do tej witryny.

KOLEKCJE I WYKORZYSTANIE INFORMACJI Informacje, które zbieramy:

Niniejsze zawiadomienie dotyczy wszystkich informacji zebranych lub przesłanych na stronie internetowej. Na niektórych stronach możesz zamawiać produkty, składać zamówienia i rejestrować się, aby otrzymywać materiały. Rodzaje danych osobowych zebranych na tych stronach to:

Nazwa firmy

Adres

Adres e-mailowy

Numer telefonu

Na niektórych stronach możesz przesyłać informacje o innych osobach. Na przykład, jeśli zamówisz prezent online i chcesz go wysłać bezpośrednio do odbiorcy, musisz przesłać adres odbiorcy. W takich okolicznościach rodzaje gromadzonych danych osobowych są następujące: Nazwa firmy

Adres

Numer telefonu

Sposób, w jaki używamy informacji:

Używamy podanych informacji o sobie przy składaniu zamówienia tylko w celu wykonania tego zamówienia. Nie udostępniamy tych informacji stronom zewnętrznym, chyba że jest to konieczne do zrealizowania tego zamówienia.

Używamy podanych przez Ciebie informacji o kimś innym podczas składania zamówienia tylko w celu wysyłki produktu i potwierdzenia dostawy. Nie udostępniamy tych informacji stronom zewnętrznym, chyba że jest to konieczne do zrealizowania tego zamówienia.

Używamy informacji nieidentyfikujących i zbiorczych w celu lepszego zaprojektowania naszej witryny i udostępnienia jej reklamodawcom. Na przykład możemy poinformować reklamodawcę, że X liczba osób odwiedziła pewien obszar na naszej stronie internetowej lub że liczba mężczyzn i liczba kobiet Y wypełniła nasz formularz rejestracyjny, ale nie ujawnilibyśmy niczego, co mogłoby być wykorzystane do identyfikacji te osoby.

Wreszcie, nigdy nie wykorzystujemy ani nie udostępniamy danych umożliwiających osobistą identyfikację przekazanych nam online w sposób niezwiązany z opisanymi powyżej, nie dając jednocześnie możliwości rezygnacji lub w inny sposób zabronienia takich niepowiązanych zastosowań.

Nasze zobowiązanie do bezpieczeństwa danych:

Aby zapobiec nieautoryzowanemu dostępowi, zachować dokładność danych i zapewnić prawidłowe wykorzystanie informacji, wprowadziliśmy odpowiednie fizyczne, elektroniczne i zarządcze procedury, aby zabezpieczyć i zabezpieczyć informacje, które zbieramy online.

AKTUALIZACJE DO NINIEJSZEJ POLITYKI

Jeśli zmienimy lub zaktualizujemy niniejsze informacje na temat ochrony prywatności, zamieścimy zmiany i aktualizacje na tej stronie, aby zawsze mieć świadomość, jakie informacje gromadzimy, wykorzystujemy i ujawniamy. Zachęcamy do okresowego sprawdzania niniejszej Informacji o ochronie prywatności, abyś wiedział, czy Informacje na temat prywatności zostały zmienione lub zaktualizowane. Jeśli masz jakieś pytania dotyczące Polityki prywatności, skontaktuj się z nami.

Powrót